Puidust joogimenüü

18.30

Puidust kahekihiline joogimenüü on stiilne aksessuaar pulmadesse ja tähtsatele üritustele. Ülemine kiht kuvab pealkirjad, alumine kiht joogivalikud. Eriline disain võimaldab paindlikku paigutust, lisades elegantsi. Kliendid saavad valida tekstid ja kujunduse elemendid. Enne lõpliku toote valmimist valmistatakse näidis, et teha vajalikke muudatusi. Galeriist leiad näidised inspiratsiooniks. Mõõdud: ~25x25x8 cm.

Estimated Delivery Date 19. juuni 2024 - 21. juuni 2024
Tootekood: KK44 Kategooriad: , Sildid: , , ,

Kirjeldus

Puidust kahekihiline joogimenüü on elegantselt kujundatud aksessuaar, mis sobib suurepäraselt kasutamiseks pulmades ja muudel tähtsatel üritustel. Menüü koosneb kahest kihist, kus ülemine kiht sisaldab näiteks pealkirju ja allolev kiht üksikasjalikumat teavet joogivalikute kohta. Selle eriline disain võimaldab menüüd paigutada erinevatesse asenditesse, lisades üritusele stiilset atmosfääri.

Kliendid saavad menüü kujunduses kaasa rääkida, valides ise tekstid ja kujunduse elemendid, mis neile kõige rohkem meeldivad. Kliendi soovide põhjal valmistame ette näidise, mis võimaldab enne lõpliku toote valmimist teha vajalikke muudatusi ja täiendusi. Galeriist leiad mõned paigutuse näidised, et inspireerida kliente ja aidata neil leida just neile sobivaim lahendus.

Mõõdud: ~25x25x8cm

Brand

meistrimehed.ee