Tikkimisalus LOOMAD

2.44

Need loomakujulised puidust tikkimisalused on valmistatud 3mm vineerist ja varustatud 2mm suuruste aukudega, mis sobivad suurepäraselt laste peenmotoorika ja käeliste oskuste arendamiseks. Lõbus ja hariv käsitöövahend, mis on ideaalne nii koduseks meisterdamiseks kui ka koolikasutuseks.

Estimated Delivery Date 19. juuni 2024 - 21. juuni 2024
Tootekood: TI30 Kategooria: Silt:

Kirjeldus

Puidust tikkimisalused on valmistatud vastupidavast 3mm vineerist ja on kujundatud armastatud loomafiguuride kujul, mis muudavad käelise tegevuse lastele eriti lõbusaks. Iga alus on varustatud 2mm suuruste aukudega, mis on ideaalse suurusega, et lasta lapsel kergesti tikkimisnõela juhtida, aidates seeläbi arendada peenmotoorikat ja käelist osavust.

Loomakujulised tikkimisalused pakuvad lastele põnevat ja harivat tegevust, mis ühendab loomingulisuse ja õppimise. Olles turvaline ja keskkonnasõbralik, on need alused suurepärane vahend selleks, et tutvustada lapsi varakult käsitöömaailmale. Tänu oma lõbusatele kujudele ja lihtsale kasutatavusele on need alused ideaalsed nii koolides kasutamiseks kui ka meelelahutuslikuks tegevuseks kodus.

Lisainfo

Kujund

jänes, jõehobu, karu, kass, laama, lõvi, pull, siga, ükssarvik, lammas

Brand

meistrimehed.ee