Fotokuul südametega

9.76

Fotokera südametega oma pere, armsama või lemmiklooma pildiga. Fotod prindime kvaliteetsele läikivale fotopaberile ning lumekerasse läheb kaks pilti. Pilte on võimalik hiljem ise vahetada. Tee tellimus ja saada meile fotod info@meistrimehed.ee.

40 laos

Pildi saavad üles laadida vaid registreeritud kasutajad. Muul juhul võib pildi saata info@meistrimehed.ee

  • *

    Piltide üleslaadimiseks peate olema sisse logitud

    Max file size: 10 MBPermitted file types: jpg jpeg jpe png gif

Product total

Options total

Grand total

*Eeldatav postitamise aeg: 19. juuni 2024 - 21. juuni 2024
Tootekood: MU18 Kategooriad: , Sildid: , , , ,

Kirjeldus

Fotokera südametega pakub võrratut võimalust kanda lähedal oma pere, armsama või lemmiklooma pilte. Iga kera on kaunistatud südametega, mis sümboliseerivad armastust ja soojust, muutes selle ideaalseks kingituseks või kodukaunistuseks. Fotokeras on ruumi kahele pildile, mida prinditakse kõrgekvaliteetsele läikivale fotopaberile, tagades fotode erksad värvid ja terava detailsuse. Läikiv viimistlus lisab fotodele kaitsva kihi, säilitades nende ilu aastateks.

Lisaks selle esteetilisele võlule on fotokeral praktiline eelis – võimalus pilte hõlpsalt vahetada. See tähendab, et saate oma kera sisu uuendada vastavalt soovile, olgu selleks erilised sündmused, aastaajad või lihtsalt uute mälestuste lisamine. See muudab fotokera mitte ainult armsaks kingituseks, vaid ka dünaamiliseks mälestuste hoidjaks, mis kohaneb ja kasvab koos teiega.

Lisainfo

Mõõtmed 90 × 90 × 87 mm

Brand

meistrimehed.ee