Tee ise: korvpall

9.76

Ehita oma korvpalliväljak konstruktoriga “Korvpall”! See komplekt sisaldab kõiki vajalikke osi, nagu korvpallilaud, rõngas ja pall, pakkudes tundideks loovat lõbu. Kõik detailid on valmistatud kvaliteetsetest ja vastupidavatest materjalidest ning on lihtsasti kokkupandavad (vajab liimimist). Sobib igas vanuses ehitus- ja korvpallisõpradele, aidates arendada käelist osavust ja probleemide lahendamise oskusi. Naudi enda ehitatud väljakul mängimise rõõmu!

Estimated Delivery Date 19. juuni 2024 - 21. juuni 2024
Kategooriad: , Sildid: ,

Kirjeldus

Avasta korvpalli mängu põnevus täiesti uuel viisil konstruktoriga “Korvpall”. See komplekt annab sulle võimaluse ehitada oma korvpalliväljak nullist, pakkudes nii loovust kui ka lõputut mängurõõmu. Komplekt sisaldab kõiki vajalikke osi, sealhulgas korvpallilauda, rõngast, palli ja mitmeid detaile väljakule. Kõik osad on valmistatud kvaliteetsetest materjalidest, tagades nende vastupidavuse ja pikaajalise kasutuse. Iga detail on hoolikalt kavandatud ja hõlpsasti kokkupandav, nii et saad kiiresti alustada oma korvpallilahingut.

Konstruktor “Korvpall” ei ole mitte ainult suurepärane ajaviide, vaid ka suurepärane viis arendada oma käelist osavust ja probleemide lahendamise oskusi. See sobib igas vanuses lastele ja täiskasvanutele, kes soovivad nautida korvpallimängu või lihtsalt nautida midagi ise ehitamist. Pane kokku oma unistuste korvpalliväljak ja alusta mängimist otse oma elutoas! Avasta rõõm ja rahulolu, mis tuleb enda ehitatud mänguväljakul mängimisest.

1. Pane kokku viskamisalus – ühendused vajavad liimimist (pole kaasas)

2. Ühenda Metallist tihvtiga, lisades kummalegi poole 2 seibi ja kinnita kummipael

3. Ühenda post ja korviga ning ühenda põrandaga. Põrandaga ühendamine vajab liimi.

Brand

meistrimehed.ee