Konstruktor Auto

6.76

See puidust ehituskomplekt pakub noortele inseneridele võimalust ise oma auto kokku panna ja enne seda seda ka värvida. Auto on valmistatud kasevineeri. Komplekti kuuluvad kõik vajalikud osad, mis muudavad kokkupaneku lihtsaks ja harivaks.

Värvimise etapp annab lastele võimaluse loovuse väljendamiseks ja teeb igast autost ainulaadse kunstiteose. Selline tegevus arendab peenmotoorikat, õpetab põhilisi mehaanika põhimõtteid ja suurendab huvi tehnoloogia vastu, pakkudes samas lõbusat ja kaasahaaravat tegevust.

Kokkupanekuks võib vaja minna kummi- või puiduhaamrit ning natuke puiduliimi ei tee paha.

Suurus: 50x100x3,8cm

Kategooriad: , Sildid: ,

Kirjeldus

See puidust ehituskomplekt pakub noortele inseneridele võimalust ise oma auto kokku panna ja enne seda seda ka värvida. Auto on valmistatud kasevineeri. Komplekti kuuluvad kõik vajalikud osad, mis muudavad kokkupaneku lihtsaks ja harivaks. Värvimise etapp annab lastele võimaluse loovuse väljendamiseks ja teeb igast autost ainulaadse kunstiteose.

Selline tegevus arendab peenmotoorikat, õpetab põhilisi mehaanika põhimõtteid ja suurendab huvi tehnoloogia vastu, pakkudes samas lõbusat ja kaasahaaravat tegevust. Kokkupanekuks võib vaja minna kummi- või puiduhaamrit ning natuke puiduliimi ei tee paha.

Brand

meistrimehed.ee