Tuulevurr

24.4031.72

See 25 cm läbimõõduga tuulevurr toob teie õue või rõdule liikumise ja värvide mängu. Personaalseks muudetav keskosa võimaldab lisada enda valitud pilti või teksti. Valige lisaks efektne ripats koos rohelise või sinise klaaskuuliga, et lisada päikeselise ilmaga sillerdavat võlu.

Lisa kirjeldusse, mis pilti või sõnumit soovid vurrile lisada.

Estimated Delivery Date 18. juuni 2024 - 20. juuni 2024
Tootekood: MU23 Kategooria: Sildid: ,

Kirjeldus

See elegantne ja värvikirev tuulevurr on kaunis lisa igale aiamaastikule või rõdule. Läbimõõduga 25 cm, pakub see pilkupüüdev disain keereldes vaatemängulist efekti, mis toob esile peidetud värvid ja mustrid. Kliendid saavad sellele isikupärase puudutuse anda, valides selle keskele oma leiimikpildi või sõnumi. Valmistatud vastupidavast materjalist, on see tuulevurr loodud vastu pidama nii päikesepaistelisel kui ka tuulisel päeval, tuues esile oma erakordse värvigamma iga ilmaga.

Lisaks isikupärasele disainile on kliendil võimalus tuulevurri veelgi kaunistada, valides juurde ripatsi, mis sisaldab kas rohelist või sinist klaaskuuli. Need läbipaistvad kuulid püüavad ja peegeldavad päikesevalgust, luues kütkestavaid valgusefekte, mis täiustavad tuulevurri visuaalset ilu. Ripats lisab veel ühe visuaalse elemendi, mis võngub tuules, tuues sellega kaasa rahu ja tasakaalu tunnet oma aia või rõdu dekoratsioonides.

Tuulevurr tuleb lapikult. Et saada see töökorda, tuleb keegi appi paluda – üks hoiab sisemisest ringis kinni ja teine välimisest. Ja nii keerate seda 90-kraadi.

Lisainfo

Vali

Tuulevurr, Tuulevurr rohelise kuuliga, Tuulevurr sinise kuuliga

Brand

meistrimehed.ee