Nutipliiats märgiga

3.66

Nutipliiats märgiga on ideaalne igale nutiseadme kasutajale, tagades sujuva ekraani juhtimise ja praktilise telefonihoidja funktsiooni. 25mm märgi osa võimaldab personaliseerimist nime, pildi, pühenduse või logoga, muutes selle unikaalseks kingituseks.

Saadaval kuues värvitoonis: must, sinine, roheline, roosa, kollane ja punane, sobib igale maitsele ja stiilile.

Lisa disainisoov kirjeldusse ning soovi korral failid info@meistrimehed.ee

Estimated Delivery Date 26. juuli 2024 - 30. juuli 2024

Kirjeldus

Nutipliiats märgiga on ideaalne töövahend igale nutiseadme kasutajale. Selle puutetundlik otsik tagab sujuva ja täpse ekraani juhtimise, olgu selleks siis telefon, tahvelarvuti või mõni muu puutetundlik seade. Lisaks sellele pakub pliiats praktilist lahendust telefoni püstisena hoidmiseks, muutes videokõned ja multimeedia nautimise veelgi mugavamaks.

Nutipliiats märgiga eristub oma 25mm märgi osaga, mis annab võimaluse muuta see tõeliselt isikupäraseks. Klientidel on võimalus lisada oma nimi, pilt, pühendus või isegi ettevõtte logo, muutes selle unikaalseks ja meeldejäävaks kingituseks. Olgu see ärikingitus, meene messilt või lihtsalt isiklikule kasutajale mõeldud tarvik, nutipliiats on alati asjakohane ja praktiline.

Meie nutipliiats on saadaval kuues stiilses värvitoonis: must, sinine, roheline, roosa, kollane ja punane. Lai värvivalik võimaldab leida sobiva tooni iga maitse ja stiili jaoks, tagades, et igaüks leiab endale meelepärase variandi.

Lisainfo

Vali värv

must, sinine, roheline, roosa, kollane, punane, lilla

Brand

meistrimehed.ee