Pastapliiats märgiga

3.00

Pastakas rinnamärgiga on ideaalne lahendus üritusteks ja reklaamiks. Märgi suurus on 25mm, pakkudes piisavalt ruumi nime või logo jaoks. Muuda tavaline kirjutusvahend eriliseks ja personaliseeritud kingituseks, mis sobib seminaridele, konverentsidele ja koolitustele. Täiuslik vahend ettevõtte reklaamimiseks ja brändi nähtavuse suurendamiseks.

Lisa kirjeldusse, mida soovid märgil näha ja me teeme enne näidised.

Estimated Delivery Date 18. juuni 2024 - 20. juuni 2024
Tootekood: KO13 Kategooria: Silt:

Kirjeldus

Pastakas märgiga on ideaalne lahendus erinevateks üritusteks, ettevõtte reklaamiks või lihtsalt nime lisamiseks. Saadaval on viis atraktiivset värvi: heleroheline, helesinine, oranž, lilla ja roosa, mis võimaldavad teil valida just selle tooni, mis sobib teie brändi või ürituse stiiliga. Märgi suurus on 25mm, mis pakub piisavalt ruumi nime või logo jaoks, olles samal ajal piisavalt kompaktne, et mitte häirida pastaka kasutusmugavust.

See toode on suurepärane viis muuta tavaline kirjutusvahend eriliseks ja personaliseeritud kingituseks. Pastakas rinnamärgiga sobib hästi seminaridele, konverentsidele, koolitustele ja muudele üritustele, kus on oluline osalejad eristada või neile meeldejääv kingitus teha. Lisaks on see suurepärane vahend ettevõtte reklaamimiseks, võimaldades teie brändi nähtavust suurendada igapäevaselt kasutatava esemega. Vali oma lemmikvärv ja lisa personaalne sõnum, et luua midagi tõeliselt unikaalset ja praktilist.

Lisainfo

Vali värv

heleroheline, helesinine, oranž, lilla, roosa

Brand

meistrimehed.ee