Õllekorv TUGEV

29.28

Meie tugevast 6mm kasevineerist valmistatud õllekorv on ideaalne valik õlle, siidri ja muude pudelite transportimiseks. See vastupidav ja elegantne korv mahutab kuni kuus pudelit või purki ning on suurepärane kaaslane piknikul, grillipeol või koduses baaris. Korvile saab lisada pühendusteksti või firmalogo, muutes selle isikupäraseks ja meeldejäävaks kingituseks igaks eriliseks sündmuseks.

Estimated Delivery Date 18. juuni 2024 - 20. juuni 2024
Tootekood: MU29 Kategooria: Silt:

Kirjeldus

Meie tugevast ja kvaliteetsest 6mm kasevineerist valmistatud õllekorv on ideaalne lahendus igale õllesõbrale ning sobib suurepäraselt ka siidrite ja muude pudelite transportimiseks. See elegantne ja vastupidav korv mahutab mugavalt kuni kuus pudelit või purki, olles suurepärane kaaslane nii piknikul, grillipeol kui ka koduses baaris. Kasevineerist materjal tagab korvi kestvuse ja looduslähedase välimuse, mis lisab igale sündmusele stiili ja praktilisust. Õllekorv on kergesti kaasaskantav ning sobib ideaalselt suvistele väljasõitudele, sõprade kokkusaamistele või lihtsalt õhtuseks lõõgastumiseks aias.

Õllekorv on ka suurepärane kingitus, mis sobib igaks eriliseks sündmuseks – sünnipäevad, isadepäev, jõulud või firmapidustused. Kliendil on võimalus muuta õllekorv tõeliselt unikaalseks, lisades sellele pühendusteksti, firmalogo või muu personaalse sõnumi. See teeb õllekorvist isikupärase ja meeldejääva kingituse, mis jääb kingisaajale kauaks ajaks meelde. Olgu see siis sõbra tunnustamine, töötaja premeerimine või äripartneri üllatamine, meie kasevineerist õllekorv on stiilne ja praktiline valik, mis toob kindlasti naeratuse iga õlle-, siidri- või muude jookide fänni näole.

Brand

meistrimehed.ee