Arveesitlusalus

8.00

Stiilne ja praktiline puidust arveesitluskaas on ideaalne lisa igale restoranile, et serveerida arveid elegantselt. Mõõtmetega 8,7 x 16,5 cm ja messingust detailidega, tagab see peitsitud puidust kaas, et arved püsivad turvaliselt paigas oma 2 mm vahega, lisades lauakujundusele naturaalse ja sooja puudutuse.

Estimated Delivery Date 18. juuni 2024 - 20. juuni 2024
Kategooria: Silt:

Kirjeldus

See stiilne puidust arveesitluskaas on ideaalne viis serveerida arveid elegantselt ja professionaalselt igas restoranis või kohvikus. Puidust valmistatud ja peitsitud, lisab see kaas iga lauakujundusele naturaalset ilu ja soojuse. Arveesitluskaane mõõdud on kompaktsed 8,7 x 16,5 cm, mistõttu on see piisavalt suur, et mahutada tavaline arvetšekk, kuid piisavalt väike, et mitte võtta üleliia palju lauapinda.

Arve kahepoolne vahe on 2mm, tagades, et arve püsib kindlalt paigas ning ei libise välja, kui kaant lauale viiakse või sealt ära tuuakse. Messingust needid annavad tootele viimistletud ilme, pakkudes nii vastupidavust kui ka esteetilist naudingut. See on praktiline ja stiilne lahendus iga ettevõtte jaoks, kes soovib oma klientidele maksmise protsessi osas meeldejäävat kogemust pakkuda.

Brand

meistrimehed.ee