Pinal Neopreen

6.10

Avasta meie neopreenist nimelised pinalid – ideaalne segu stiilist ja tugevusest!

Valmistatud vastupidavast neopreenist, mis annab paindlikkuse ja kaitse, on need pinalid suurepärane valik igapäevaseks kasutamiseks. Lisage oma isikupärane puudutus, saates meile disainisoovi, ja me tagame, et teie pinal näeb välja täpselt nii, nagu olete ette kujutanud. Enne trükki minekut saadame teile disaininäidised, et tagada teie täielik rahulolu.

46 laos

*Eeldatav postitamise aeg: 19. juuni 2024 - 21. juuni 2024
Tootekood: KO12 Kategooria:

Kirjeldus

Meie neopreenist nimelised pinalid on ideaalne kombinatsioon stiilist ja funktsionaalsusest. Valmistatud neopreenist, mis on sünteetiline kumm ja tuntud oma vastupidavuse poolest (seda kasutatakse näiteks ka kalipsode valmistamisel), pakuvad need pinalid erakordset kaitset teie kirjutusvahenditele. Neopreeni pehme, kuid tugev olemus tagab, et pinalid on piisavalt paindlikud, et mahutada erinevaid esemeid, samas piisavalt vastupidavad, et taluda igapäevast kasutamist.

Lisaks praktilisusele pakume ka isikupärastamise võimalust. Saate oma pinalile lisada ainulaadse disaini, olgu selleks nimi, logo või mõni muu loominguline idee. Selleks, et tagada teie täielik rahulolu, saadame teile enne trükki minekut näidised, et saaksite veenduda, et kujundus vastab täpselt teie ootustele. Need pinalid ei ole mitte ainult praktilised, vaid ka stiilsed ja isikupärased, sobides suurepäraselt nii õpilastele, õpetajatele kui ka kontoritöötajatele.

Lisainfo

Mõõtmed 200 × 100 × 6 mm

Brand

meistrimehed.ee