Fotoga ripats “Inglitiivad”

7.32

Kuldse või hõbedase viimistlusega metallist südamekujuline fotoripats, mille hingedega tiivad avanevad pildi lisamise võimalusega. Ripatsi mõõdud on 3×3 cm, kaasas on 40 cm pikkune kett. See stiilne ehe on ideaalne isikliku mälestuse säilitamiseks või armastuse ja kaitse sümboliseerimiseks.

Pildi saavad üles laadida vaid registreeritud kasutajad. Muul juhul võib pildi saata info@meistrimehed.ee

  • Lae pilt üles *

    Piltide üleslaadimiseks peate olema sisse logitud

    Max file size: 10 MBPermitted file types: jpg jpeg jpe png gif

Product total

Options total

Grand total

Estimated Delivery Date 19. juuni 2024 - 21. juuni 2024
Tootekood: EH09 Kategooria: Sildid: ,

Kirjeldus

Selle elegantse ripatsi disain on inspiratsiooni saanud inglite tiibadest, sümboliseerides kaitset ja puhtust. Hõbedane või kuldne viimistlus annavad sellele ehtele kõrgklassilise väljanägemise ning võimaldavad seda kombineerida erinevate riietustega. Südamekujuline ripats on mitte ainult silmapaistev aksessuaar, vaid ka praktiline, kuna selle tiivad on hingedega ja avatavad. Seest paljastub ruum, kuhu saab lisada lähedaste pilte või armsaid mälestusi, tehes sellest ideaalse kingituse, mis kannab endas erilist tähendust.

Metallist valmistatud ripatsi mõõtmed on 3×3 cm ja kett 40 cm. Ripats asetub ideaalselt rinnale, olles nii nähtav kui ka mugav. Olgu see sünnipäeva, aastapäeva või lihtsalt erilise päeva tähistamiseks, see inglitiiivadega fotoripats on tähendusrikas kingitus, mis säilitab mälestused ja soojendab südant.

Lisainfo

Stiil

Kuldne, Hõbedane

Brand

meistrimehed.ee