Hea õnne ripats autosse

6.107.32

Kuldne või hõbedane Hea Õnne ripats autosse, mõõtmetega 4.5 x 9.5 cm, kaunistatud ingli tiibadega. See elegantselt disainitud ripats pakub võimalust lisada kaks isiklikku fotot, tuues sõidukisse kaitset, õnne ja lähedaste mälestusi.

Pildi saavad üles laadida vaid registreeritud kasutajad. Muul juhul võib pildi saata info@meistrimehed.ee

  • Lae pilt üles *

    Piltide üleslaadimiseks peate olema sisse logitud

    Max file size: 10 MBPermitted file types: jpg jpeg jpe png gif

Product total

Options total

Grand total

Estimated Delivery Date 19. juuni 2024 - 21. juuni 2024
Tootekood: eh10 Kategooria: Silt:

Kirjeldus

Selle hea õnne ripatsi on hoolikalt kujundatud, et olla mitte ainult silmapaistev auto kaunistus, vaid ka kaitse ja õnne sümbol. Kuldne või hõbedane viimistlus lisab stiili ja elegantsi, muutes selle kõnekaks aksessuaariks igas sõidukis. Ingli tiibade kujund sümboliseerib inglikaitset ja juhatust, pakkudes rahu ja turvatunnet iga kord, kui rooli taha istute. Ripatsi disain võimaldab lisada kaks isiklikku fotot – olgu need siis kaunid hetked või kallid inimesed, kes teie mõtetes alati kaasa sõidavad.

Mõõtmetega 4.5 x 9.5 cm on see ripats piisavalt märkimisväärne, et tõmmata pilku, kuid samas diskreetne, et mitte segada sõidu ajal. Olgu teil eelistus kuldse või hõbedase vastu, mõlemad variandid peegeldavad auto interjööris valgust ja stiili, tuues sõidukisse isikupära ja tähendusrikkust. See ripats on ideaalne kingitus autoomanikele, kes hindavad ilu ja soovivad oma lähedasi ning hea õnne endaga kaasas kanda.

Lisainfo

Stiil

Kuldne, Hõbedane

Brand

meistrimehed.ee