Metallist pinal

10.98

Valikus  on hõbedane, sinine ja roosa pinal. Hõbedasel pinalil on unikaalne kaas, mis käib tervenisti maha, samas kui sinise ja roosa pinali kaaned jäävad servast kinni. Personaliseerige oma pinal, lisades sellele soovitud nime ja disaini. Meie kohandatud disainiprotsess hõlmab näidiste saatmist enne trükki, et tagada teie rahulolu lõpptulemusega. Need metallist pinalid on ideaalsed nii praktiliseks kasutamiseks kui ka isikupäraste kingituste andmiseks.

*Eeldatav postitamise aeg: 26. juuli 2024 - 30. juuli 2024
Tootekood: KO7 Kategooria: Sildid: ,

Kirjeldus

Meie metallist pinalid pakuvad stiilset ja vastupidavat viisi kirjutusvahendite kaasaskandmiseks. Valikus on kolm erinevat disaini:

  • hõbedane,
  • sinine ja
  • roosa.

Hõbedasel pinalil on unikaalne omadus – selle kaas käib tervenisti maha, pakkudes mugavat ja lihtsat juurdepääsu pinali sisule. Sinine ja roosa pinal on disainitud nii, et nende kaaned jäävad servast kinni, tagades kindla sulgumise ja turvalise hoiustamise.

Lisaks praktilisele funktsionaalsusele pakume ka võimalust personaliseerida pinalid oma valitud nime ja disainiga. See teeb neist ideaalse kingituse või isikliku tarbeeseme, mis peegeldab teie stiili ja isikupära. Olgu teie eelistuseks minimalistlikud mustrid, julged värvid või isegi fotod, meie kohandatud disainivõimalused võimaldavad teil luua just sellise pinali, mida soovite.

Protsess on lihtne: valige oma lemmikpinal, andke meile teada soovitud nimi ja disain ning me saadame teile enne trükki näidised. Meie eesmärk on tagada, et teie kujundatud pinal vastab täpselt teie ootustele. Need metallist pinalid ei ole mitte ainult praktilised, vaid ka silmapaistvalt stiilsed, sobides suurepäraselt nii kooli, tööle kui ka igapäevaseks kasutamiseks.

Lisainfo

Mõõtmed 190 × 80 × 22 mm
Vali värv

Hõbe, Sinine, Roosa

Brand

meistrimehed.ee

Sulle võib meeldida ka…