Sõnumiga meigikotid

8.549.76

Sõnumiga meigikotid. Sõnumiga armas riidest meigikott, et aidata nii suurel kui väiksel printsessil meigi asjad korras hoida.Sobib kasutada ka pinalina.

Lisa kirjeldusse oma soovid ning me saadame disaininäidised.

Lisasime valikusse ka väga suure meigikoti, mida on hea kasutada ka väiksemate sülearvutite või tahvelarvutite hoidmiseks.

*Eeldatav postitamise aeg: 26. juuli 2024 - 30. juuli 2024
Tootekood: MU14 Kategooria: Sildid: , ,

Kirjeldus

Meie sõnumiga meigikotid on armas ja praktiline lahendus igale printsessile, olenemata vanusest, et hoida oma meigiasjad korras ja käepärast. Need riidest meigikotid on saadaval mitmes suuruses, sealhulgas uus väga suur variant, mis sobib suurepäraselt ka väiksemate sülearvutite või tahvelarvutite hoidmiseks, lisades nende kasutusvõimalustele paindlikkust.

Kujundage oma meigikott, lisades sellele personaalse sõnumi, mis peegeldab teie stiili või inspireerib teid igapäevaselt. Olgu selleks julgustav tsitaat, nimi või lihtsalt lemmikvärv või -muster, meie kohandamisvõimalused võimaldavad teil luua meigikoti, mis on sama unikaalne kui teie ise. Meigikotid sobivad suurepäraselt ka pinalina, muutes need ideaalseks kingituseks või praktiliseks tarbeesemeks.

Kui olete otsustanud disaini üle, saadame teile disaininäidised, et tagada, et teie meigikott vastab täpselt teie ootustele. Meie sõnumiga meigikotid on mitte ainult praktilised, vaid ka stiilsed ja isikupärased, muutes iga päeva natukene erilisemaks.

Lisainfo

Mõõtmed 210 × 130 mm
Vali värv ja suurus:

Helebeež (13x21cm), Must (13x21cm, Helebeež (15x24cm), Helebeež (27×39,5cm)

Brand

meistrimehed.ee